2011-03-06

Jätkuvalt külmalainel e. jäätisetegu

Mooste ToiduKlubi- Ise teeme, ise sööme!

Reedel 11. märtsil kell 18:00 toimub Mooste Linakojas 2011.aasta neljas MoosteToiduklubi kooskokkamine.

Seekord valmistame Eve eestvedamisel erinevaid jäätiseid (peale jäätise nö. põhiretsepti ka veel parfeed, sorbetti, šerbetti, gelatot, graitat, mahlajäätist ja valejäätist) ning Liilia küpsetab ka vahvleid.

NB! Palume huvilistel oma tulekust kindlasti teatada hiljemalt neljapäeva, 10. märtsi õhtuks, helistades Evele telefonil: 52 065 76 või saates e-maili: toiduklubi@hot.ee

Miinimumannetus toiduklubis osalemiseks on 3 eurot ja 20 senti.


 Olete oodatud ise või koos sõpradega!

Mooste ToiduKlubi eesmärk on laiendada arusaamasid toidust, mida me sööme ja kuidas. Klubi soovib oma tegevusega kaardistada kohalikku toidutootmist ja kasutada klubi toiduvalmistamises niipalju kohalikku päritolu toiduaineid kui võimalik. Samuti tahab klubi oma tegevusega ärgitada inimesi hindama kohapeal kasvatatud toitu, jagama toiduvalmistamisse puutuvaid teadmisi ja traditsioone (erinevad säilitusmeetodid, traditsioonilised retseptid, jne). Kui see baas on tugev siis võime julgelt asuda ka eksperimenteerima, segada omavahel traditsioonilisi ja ebatraditsioonilisi toiduained erilistes toiduvalmistusviisides. Tegelikult ei ole toiduklubi eesmärk mitte ainult toidu valmistamine vaid inimeste kokkutoomine, et koos toitu ja teadmisi jagada, nautida ja eksperimenteerida. Iga klubi kokkusaamist juhendab erinev kokk, kel on jagada oma retseptid ja lood.

Mooste ToiduKlubi toimub vähemalt kord kuus.

Kohtumiseni Mooste ToiduKlubis!

http://mooste-toiduklubi.blogspot.com

No comments:

Post a Comment