2010-04-05

ToiduKlubi teine kogunemine

8.aprillil, kell 18.00 koguneb taas Mooste ToiduKlubi.
Esimene ToiduKlubi tõi Moostesse kokku 13 toiduhuvilist lähedalt ja kaugelt. Toiduklubi idee tundus langevat viljakale pinnasele ja esimesed toiduklubilised tulid ideega kenasti kaasa.

Mooste ToiduKlubi eesmärk on laiendada arusaamasid toidust, mida me sööme ja kuidas. Klubi soovib oma tegevusega kaardistada kohalikku toidutootmist ja kasutada klubi toiduvalmistamises niipalju kohalikku päritolu toiduaineid kui võimalik. Samuti tahab klubi oma tegevusega ärgitada inimesi hindama kohapeal kasvatatud toitu, jagama toiduvalmistamisse puutuvaid teadmisi ja traditsioone (erinevad säilitusmeetodid, traditsioonilised retseptid, jne). Kui see baas on tugev siis võime julgelt asuda ka eksperimenteerima, segada omavahel traditsioonilisi ja ebatraditsioonilisi toiduained erilistes toiduvalmistusviisides. Tegelikult ei ole toiduklubi eesmärk mitte ainult toidu valmistamine vaid inimeste kokkutoomine, et koos toitu ja teadmisi jagada, nautida ja eksperimenteerida. Iga klubi kokkusaamist juhendab erinev kokk, kel on jagada oma retseptid ja lood.

Teist Mooste ToiduKlubi võõrustab Ülle Prost neljapäeval, 8.aprillil kell 18.00 Mooste Linakojas. Palume huvilistel oma tulekust kindlasti Üllele teada hiljemalt kolmapäevaks, 7.aprilliks, helistades telefonil 5117848. Toiduklubi toimub vähemalt kord kuus, iga kuu esimesel või teisel neljapäeval. Olete oodatud ise või koos sõpradega. Soovitatav miinimumannetus toiduklubis osalemiseks on 50 eek.

Kohtumiseni Mooste ToiduKlubis,
http://mooste-toiduklubi.blogspot.com

No comments:

Post a Comment