2011-08-08

ToRe- oli tõesti tore!Vaatamata sellele, et suvel külastab Moostet päris palju rahvast ei ole siin endiselt avatud ühtegi toidukohta. Laatade ja rahvaürituste ajal pakuvad telkidest rasvast nõrguvat kõhutäidet küll nii mitmedki ettevõtjad. Aga sellist mõnusat, aeglast ja isekasvatatud värsket toitu pakkuvat paika ei ole veel Moostes avalikkusele kogeda olnud.
Nii otsustas Toiduklubi seltskond seda valupunkti natukenegi leevendada. 30.juulil, Mooste Linalaada ajal avasime Toiduklubi restorani ToRe.


Menüüd kaunistasid toiduklubi rahva enda korjatud ja kasvatatud toorainetest valmistatud toidud: leivad ja pestod (Kolme kodu leivataldrik), ülimalt ehe kukeseeneroog (Patuga pooleks), külmsupp (Roosa Liilia), magustoitudest hõrk suvikõrvitsakook (Sume suvi) ja jäätis
(Pehmed jääpilved), jookidest lisaks veele, taimeteedele ja kohvile marjakokteil (Marjad udus) ning jäätee (Ahja jäätee).
Söögisaalis ja köögipoolel: Siiri ja Evelyn, Tuuli ja Triinu...Köögis: Liilia ja Patrick
Meie eksperimenti võõrustas MoKS: vaated seest ja väljast.Kaadrite taga toimetasid veel Maarika ja Eve. Maarika tegi imelised lillekompositsioonid ja tegutses köögi- ja söögisaali vahet. Eve jagas end nii Talutoidu kui ToRe köögi vahet ning tema tehtud on ka kõik ülalnähtavad pildid.No comments:

Post a Comment